mały dom dla singla

Jeśli kogoś interesują domy dla singli w przystępnej cenie, szybkie w realizacji, to warto zainteresować się budownictwem modułowym. Jest to świetne rozwiązanie dla osób niecierpliwych, które pragną jak najszybciej zamieszkać w swoich własnych czterech kątach. Będzie to zdecydowanie bardziej opłacalne i wygodniejsze niż wynajmowanie mieszkania.

Domy prefabrykowane powstają w ciągu paru miesięcy. Z kolei budynki wybudowane w tradycyjnej technologii to czasochłonna i kosztowna inwestycja. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na wprowadzenie się przez nawet parę lat.

Jaki będzie odpowiedni dom dla singla?

Projekty domów dla singli dotyczą przede wszystkim obiektów o niewielkim metrażu. Dla jednej osoby wystarczający będzie budynek mający powierzchnię całkowitą od 30 do 45 m2. Jeśli problemem jest ograniczony budżet, to można śmiało polecić szybkie i tanie w budowie domy modułowe. Nawet obiekt o niewielkim metrażu, ale prywatny, będzie lepszym rozwiązaniem niż wynajem czy zakup małego mieszkania. Budynek z prefabrykatów to tani dom dla singla, który będzie gotowy w stanie deweloperskim już nawet w 3 miesiące lub wcześniej. Jest to świetne rozwiązanie także dla miłośników podróżowania. Projekty domów dla singla są dostępne od ręki i można liczyć na duży wybór. Zawarte są w nich kosztorysy, możliwe jest również uzyskanie fachowego doradztwa. Dostępne są także wizualizacje, dzięki czemu można jeszcze przed zrealizowaniem inwestycji zobaczyć, jak będzie orientacyjnie wyglądał dom.

Zaletą gotowych projektów jest to, że są one sprawdzone, zostały już wielokrotnie zrealizowane. Można je obejrzeć od środka i z zewnątrz. Jeśli ktoś planuje prowadzić jednoosobową działalność w domu, to warto wybrać projekt o większym metrażu, nieco ponad 50 m2. W przypadku domków mobilnych można liczyć na minimum formalności, zastosowanie wysokiej jakości materiałów, najwyższą precyzję wykonania, optymalne parametry izolacyjne. Możliwe jest wybranie elewacji, drzwi, oświetlenia, mebli, materiałów i technologicznych rozwiązań. Modułowy dom mobilny to świetna alternatywa dla obiektu murowanego i drewnianego. W przypadku niewielkiego metrażu nie jest nawet wymagane pozwolenie na budowę. Wystarczy dokonać zgłoszenia.