Domy prefabrykowane Poznań

 • domy modułowe w 3 miesiące na działce inwestora
 • idealnie proste ściany, powstają w fabryce
 • sprawdzona technologia SIP (ściany ocieplone same w sobie)

Poniższe projekty domów modułowych to rewolucja w budownictwie. Zostały tak opracowane w warunkach fabrycznych, że mogą zostać „złożone” na placu budowy nawet przez osoby posiadające jedynie podstawową wiedzę budowlaną. Każdy element posiada swój własny kod kreskowy. 

Inwestorów z Poznania zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem i zachęcamy do zobaczenia domów pokazowych. Proszę nam uwierzyć – domy robią wrażenie. 

domek modułowy 35m2
  35m2 + antresola
  domy modułowe ze spadzistym dachem
   30 m2 + antresola
   dom modułowy całoroczny 50m2
    szeregowy 106m2
    hotel modułowy producent
     hotel nawet 2500 m2

     Już niebawem w naszej ofercie

     nowoczesny dom modułowy
      Projekt MD 6A
      w opracowaniu
      unikalny projekt domu
       Projekt MD 13
       w opracowaniu
       ciekawy dom modułowy
        Projekt MD 14
        w opracowaniu
        domek modułowy całoroczny
         Projekt MD 15
         w opracowaniu
         duży dom modułowy
          Projekt MD 16
          w opracowaniu
          biura modułowe
           Projekt MD 17
           w opracowaniu

           Domy modułowe Poznań

           Budownictwo modułowe jest technologią, która z każdym rokiem jest coraz bardziej popularna. Dzieje się tak dzięki niewątpliwym zaletom tej metody budowania domów. Domki modułowe całoroczne można bowiem budować na każdym, nawet trudnym terenie i o każdej porze roku. Nie bez znaczenia jest także szybkość wykonywania prac, gdyż od rozpoczęcia realizacji do wprowadzenia mija tylko około 3 miesięcy. Jest to więc wspaniały sposób budowy wymarzonego domu dla wszystkich osób, którym zależy na szybkiej, bezproblemowej i terminowej realizacji.

           Nasza oferta bogata jest w nowoczesne projekty, które mieszczą się w przedziale powierzchni od 15 m2 do nawet 2500 m2. Większe powierzchnie są budowane na zasadzie klocków i dokładane do siebie, tak iż w bardzo krótkim czasie może powstać biurowiec lub hotel. Technologia modułowa to niesamowita jakość i trwałość. Gotowe elementy są tak precyzyjnie wykonane, że wszystkie ściany i sufity są idealnie proste z dokładnością nawet do 1 mm. Pozwala to na aranżację wnętrz estetycznie i nowocześnie, bez zbędnych problemów z krzywymi ścianami.