Domy prefabrykowane Łódź

 • nowoczesne i sprawdzone projekty w kolekcji
 • szybka technologia budowy (70% szybsza niż tradycyjna)
 • nowoczesna technologia SIP (ocieplone ściany bez docieplania elewacji)

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z poniższymi projektami domów modułowych z naszej kolekcji. Każdy z nich jest na swój sposób unikalny i zawiera szereg zalet. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, deweloperami oraz właścicielami ośrodków wypoczynkowych. 

Jeśli jesteś z Łodzi lub okolic zadzwoń do naszego przedstawiciela, a on zaproponuje obejrzenie domu pokazowego oraz pokieruje całym procesem zamówienia.  

domek modułowy 35m2
  35m2 + antresola
  domy modułowe ze spadzistym dachem
   30 m2 + antresola
   dom modułowy całoroczny 50m2
    szeregowy 106m2
    hotel modułowy producent
     hotel nawet 2500 m2

     Już niebawem w naszej ofercie

     nowoczesny dom modułowy
      Projekt MD 6A
      w opracowaniu
      unikalny projekt domu
       Projekt MD 13
       w opracowaniu
       ciekawy dom modułowy
        Projekt MD 14
        w opracowaniu
        domek modułowy całoroczny
         Projekt MD 15
         w opracowaniu
         duży dom modułowy
          Projekt MD 16
          w opracowaniu
          biura modułowe
           Projekt MD 17
           w opracowaniu

           Domy modułowe Łódź

           Budownictwo modułowe to przyszłość branży budowlanej. Gotowe elementy wykonane z materiałów najwyższej jakości pozwalają wznieść dom, który jest funkcjonalny, estetyczny, nowoczesny oraz trwały.

           Domki modułowe całoroczne cieszą się wielką popularnością, gdyż w odróżnieniu od metody tradycyjnej, od rozpoczęcia budowy do zamieszkania mijają tylko 2-3 miesiące. Jest to świetna forma stawiania wymarzonego domu dla wszystkich osób, które nie mogą czekać latami, by wykończyć budynek i w nim zamieszkać.

           Oferta domów modułowych jest tak szeroka, że każdy z powodzeniem znajdzie odpowiedni projekt. Realizujemy projekty od 15 m2 do 2500 m2. Wybierając metodę modułową można stworzyć wysokiej jakości kompleks hotelowy, który może uzyskać nawet 4 gwiazdki. Klienci indywidualni mogą wybierać spośród wielu projektów domów całorocznych jednorodzinnych. My zadbamy o to, by cała realizacja przebiegła sprawnie, szybko i bezproblemowo. Wykonujemy zarówno domy w stanie surowym zamkniętym, jak również te z pełnym wyposażeniem. To klient jest najważniejszym ogniwem transakcji i jego zadowolenie jest dla nas bezcenne.

           Gwarantujemy niezmienność ceny przy podpisaniu umowy. W przypadku budownictwa tradycyjnego, gdzie budowa przeciąga się zwykle do 12-18 miesięcy jest to dużo trudniejsze.