Domy prefabrykowane Łódź

 • nowoczesne i sprawdzone projekty w kolekcji
 • szybka technologia budowy (70% szybsza niż tradycyjna)
 • nowoczesna technologia SIP (ocieplone ściany bez docieplania elewacji)

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z poniższymi projektami domów modułowych z naszej kolekcji. Każdy z nich jest na swój sposób unikalny i zawiera szereg zalet. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, deweloperami oraz właścicielami ośrodków wypoczynkowych. 

Jeśli jesteś z Łodzi lub okolic zadzwoń do naszego przedstawiciela, a on zaproponuje obejrzenie domu pokazowego oraz pokieruje całym procesem zamówienia.  

dom 35m2 z antresolą
  35m2 + antresola
  dom ze spadzistym dachem
   30 m2 + antresola
   hotele modułowe
    hotel nawet 2500 m2

    Domy modułowe Łódź

    Budownictwo modułowe to przyszłość branży budowlanej. Gotowe elementy wykonane z materiałów najwyższej jakości pozwalają wznieść dom, który jest funkcjonalny, estetyczny, nowoczesny oraz trwały.

    Domki modułowe całoroczne cieszą się wielką popularnością, gdyż w odróżnieniu od metody tradycyjnej, od rozpoczęcia budowy do zamieszkania mijają tylko 2-3 miesiące. Jest to świetna forma stawiania wymarzonego domu dla wszystkich osób, które nie mogą czekać latami, by wykończyć budynek i w nim zamieszkać.

    Oferta domów modułowych jest tak szeroka, że każdy z powodzeniem znajdzie odpowiedni projekt. Realizujemy projekty od 15 m2 do 2500 m2. Wybierając metodę modułową można stworzyć wysokiej jakości kompleks hotelowy, który może uzyskać nawet 4 gwiazdki. Klienci indywidualni mogą wybierać spośród wielu projektów domów całorocznych jednorodzinnych. My zadbamy o to, by cała realizacja przebiegła sprawnie, szybko i bezproblemowo. Wykonujemy zarówno domy w stanie surowym zamkniętym, jak również te z pełnym wyposażeniem. To klient jest najważniejszym ogniwem transakcji i jego zadowolenie jest dla nas bezcenne.