Domy prefabrykowane Warszawa

 • projekty domów modułowych
 • szybka realizacja do 60 dni
 • wysoki komfort pokoju hotelowego

Domy modułowe to rewolucja na rynku budowlanym. Dzięki technologii SIP możliwe jest stawianie domów o dobrych parametrach izolacyjnych, domów trwałych i szczelnych, a wszystko to w krótkim czasie.  Nawet domy ponad 100 m2 realizowane są w mniej niż 3 miesiące. 

Zapraszamy inwestorów z Warszawy i okolic do kontaktu z naszym zespołem. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz zaprosimy do obejrzenia domów pokazowych. 

dom 35m2 z antresolą
  35m2 + antresola
  dom ze spadzistym dachem
   30 m2 + antresola
   hotele modułowe
    hotel nawet 2500 m2

    Domy modułowe Warszawa

    W naszej ofercie znajdują się sprawdzone domy prefabrykowane powstające w fabryce – w idealnych warunkach, gdzie niezwykle trudno o pomyłkę. Dzięki temu ściany, dach i wszystkie kluczowe elementy domu są proste i dobrze spasowane, co w budownictwie tradycyjnym nie zawsze jest osiągalne.  Pragniemy zaprezentować mieszkańcom Warszawy i okolic wygodne domy modułowe, które można postawić w większości przypadków bez pozwolenia budowlanego – wystarczy zgłoszenie. 

    Budownictwo modułowe to oszczędność czasu, pieniędzy i stresu związanego z kolejnymi etapami budowy domu metodą tradycyjną. Wybierając domki modułowe całoroczne masz pewność wykonania elementów z najlepszych materiałów, które sprawiają, że domy są trwałe i estetyczne.

    Nasza oferta zawiera wiele projektów, które bez problemu sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Realizujemy zlecenia na domy już od 15 m2 do nawet 2500 m2 w przypadku modułowego hotelu. Co więcej, hotele wybudowane na zasadzie elementów gotowych mogą otrzymać nawet pięć gwiazdek.
    W standardzie budujemy do stanu surowego zamkniętego, choć jest kilka projektów, które oddajemy w stanie pod klucz z wszelkimi sprzętami i dodatkami.

    Domy modułowe to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy marzą o własnym lokum i zależy im na szybkiej przeprowadzce. System modułowy bowiem pozwala na wprowadzenie się do nowego domu już po około 2-3 miesiącach od rozpoczęcia realizacji.

    Domki modułowe całoroczne to ekspresowe wykonanie, oszczędność czasu, możliwość budowy o każdej porze roku i na każdym terenie. Nie ma więc nic dziwnego w tym, iż jest to coraz bardziej popularna metoda stawiania wymarzonych domów.

    Klientów indywidualnych, deweloperów oraz inwestorów budowlanych z Warszawy i okolic zapraszamy do kontaktu z zespołem BORGE. Chętnie porozmawiamy o naszych domach.