Domy prefabrykowane Warszawa

 • projekty domów modułowych
 • szybka realizacja do 60 dni
 • wysoki komfort pokoju hotelowego

Domy modułowe to rewolucja na rynku budowlanym. Dzięki technologii SIP możliwe jest stawianie domów o dobrych parametrach izolacyjnych, domów trwałych i szczelnych, a wszystko to w krótkim czasie.  Nawet domy ponad 100 m2 realizowane są w mniej niż 3 miesiące. 

Zapraszamy inwestorów z Warszawy i okolic do kontaktu z naszym zespołem. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz zaprosimy do obejrzenia domów pokazowych. 

domek modułowy 35m2
  35m2 + antresola
  domy modułowe ze spadzistym dachem
   30 m2 + antresola
   dom modułowy całoroczny 50m2
    szeregowy 106m2
    hotel modułowy producent
     hotel nawet 2500 m2

     Już niebawem w naszej ofercie

     nowoczesny dom modułowy
      Projekt MD 6A
      w opracowaniu
      unikalny projekt domu
       Projekt MD 13
       w opracowaniu
       ciekawy dom modułowy
        Projekt MD 14
        w opracowaniu
        domek modułowy całoroczny
         Projekt MD 15
         w opracowaniu
         duży dom modułowy
          Projekt MD 16
          w opracowaniu
          biura modułowe
           Projekt MD 17
           w opracowaniu

           Gdy wejdziesz do domu pokazowego zapragniesz go mieć!

           Domy modułowe BORGE wyróżniają się nie tylko technologią budowy, ale po prostu wygodnymi dla użytkownika projektami. Sufit jest tu na optymalnej wysokości 250 cm, a nie jak najczęściej w budownictwie kontenerowym ledwo ponad 200 cm. 

           Jeśli chcesz zobaczyć na żywo nasz dom pokazowy skontaktuj się z nami. Umówimy wizytę i wszystko omówimy na miejscu. 

           Nie spoczywamy na laurach

           Nasze domy cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Mimo tego co roku staramy się wdrożyć kilka nowych projektów do kolekcji.

           Jeśli w aktualnej ofercie nie ma idealnego domu modułowego dla Ciebie, dopytaj naszego przedstawiciela czy nie mamy w fazie projektowanie tego, co potrzebujesz.   

           Każdy element szczegółowo opisany

           Stworzyliśmy technologię prostego montażu, dzięki któremu dom może postawić nawet osoba z podstawową wiedzą budowlaną przy wsparciu kilku pomocników. To prostsze niż meble z IKEI !

           Każdy element montażowy posiada swój własny kod kreskowy. Wystarczy przyłożyć telefon i już wiemy co z czym należy złączyć. Prawda, że proste? 

           Wspieramy na każdym etapie zamówienia

           Mimo prostego montażu, jeśli jednak uważasz, że sobie nie poradzisz i chcesz zlecić nam prace montażowe nie ma problemu. Przygotujemy wycenę kompleksową wraz z transportem oraz montażem.  

           Cena transportu i montażu zależy od wybranego projektu oraz odległości od fabryki. 

           Domy modułowe Warszawa

           W naszej ofercie znajdują się sprawdzone domy prefabrykowane powstające w fabryce – w idealnych warunkach, gdzie niezwykle trudno o pomyłkę. Dzięki temu ściany, dach i wszystkie kluczowe elementy domu są proste i dobrze spasowane, co w budownictwie tradycyjnym nie zawsze jest osiągalne.  Pragniemy zaprezentować mieszkańcom Warszawy i okolic wygodne domy modułowe, które można postawić w większości przypadków bez pozwolenia budowlanego – wystarczy zgłoszenie. 

           Budownictwo modułowe to oszczędność czasu, pieniędzy i stresu związanego z kolejnymi etapami budowy domu metodą tradycyjną. Wybierając domki modułowe całoroczne masz pewność wykonania elementów z najlepszych materiałów, które sprawiają, że domy są trwałe i estetyczne.

           Nasza oferta zawiera wiele projektów, które bez problemu sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Realizujemy zlecenia na domy już od 15 m2 do nawet 2500 m2 w przypadku modułowego hotelu. Co więcej, hotele wybudowane na zasadzie elementów gotowych mogą otrzymać nawet pięć gwiazdek.
           W standardzie budujemy do stanu surowego zamkniętego, choć jest kilka projektów, które oddajemy w stanie pod klucz z wszelkimi sprzętami i dodatkami.

           Domy modułowe to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy marzą o własnym lokum i zależy im na szybkiej przeprowadzce. System modułowy bowiem pozwala na wprowadzenie się do nowego domu już po około 2-3 miesiącach od rozpoczęcia realizacji.

           Domki modułowe całoroczne to ekspresowe wykonanie, oszczędność czasu, możliwość budowy o każdej porze roku i na każdym terenie. Nie ma więc nic dziwnego w tym, iż jest to coraz bardziej popularna metoda stawiania wymarzonych domów.

           Klientów indywidualnych, deweloperów oraz inwestorów budowlanych z Warszawy i okolic zapraszamy do kontaktu z zespołem BORGE. Chętnie porozmawiamy o naszych domach.