Domy prefabrykowane Kraków

 • domy modułowe od 15 do 123 m2
 • prosto z fabryki w ciągu 2-3 miesięcy
 • nowoczesna technologia SIP (domy ocieplone bez dodatkowych prac)

Oferujemy domy modułowe prosto z fabryki o różnych metrażach. Mniejsze domki bardzo często przywozimy do inwestora w stanie pod klucz. Większe domy w standardzie są w stanie surowym zamkniętym, ale posiadamy pakiety wyższego wyposażenia. 

Inwestorzy z Krakowa i okolic mogą liczyć na profesjonalną obsługę. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące poniższych projektów domów modułowych. 

domek modułowy 35m2
  35m2 + antresola
  domy modułowe ze spadzistym dachem
   30 m2 + antresola
   dom modułowy całoroczny 50m2
    szeregowy 106m2
    hotel modułowy producent
     hotel nawet 2500 m2

     Już niebawem w naszej ofercie

     nowoczesny dom modułowy
      Projekt MD 6A
      w opracowaniu
      unikalny projekt domu
       Projekt MD 13
       w opracowaniu
       ciekawy dom modułowy
        Projekt MD 14
        w opracowaniu
        domek modułowy całoroczny
         Projekt MD 15
         w opracowaniu
         duży dom modułowy
          Projekt MD 16
          w opracowaniu
          biura modułowe
           Projekt MD 17
           w opracowaniu

           Domy modułowe Kraków

           Domki modułowe całoroczne są idealnym rozwiązaniem na szybkie i sprawne wybudowanie wymarzonego domu. Stosując tę nowoczesną technologię inwestor oszczędza czas i pieniądze, a zyskuje niesamowicie precyzyjne wykonanie projektu.

           Budownictwo modułowe od kilku lat jest coraz bardziej popularne, dzięki temu, iż gotowe elementy konstrukcyjne są wykonane niezwykle profesjonalnie z dokładnością do milimetrów. Domy w tej nowoczesnej technologii są pozbawione wszelkich krzywych ścian, czy nierównych sufitów.

           Co ważne, domy modułowe są budowane z zachowaniem czystości na działce, czego nie można powiedzieć o technologii tradycyjnej, która wiąże się z dużą ilością odpadów materiałów oraz wielkimi wykopami na działce.

           Nasze projekty są dostosowane do każdego klienta. Realizujemy zlecenia na domy o powierzchni minimalnej 15 m2 do nawet 2500 m2 w przypadku modułowego hotelu. Wybierając technologię modułową masz gwarancję wysokiej jakości, dzięki której hotele mogą otrzymać nawet pięć gwiazdek.

           Domki modułowe to klasa, elegancja, nowoczesny wygląd i co najważniejsze możliwość wprowadzenia się po około 3 miesiącach od rozpoczęcia budowy. Tego nie da się zrobić w tak krótkim czasie korzystając z tradycyjnej technologiii budowania domów. Nie ma więc nic dziwnego w tym, iż budownictwo modułowe z roku na rok zwiększa swój udział w branży budowlanej.