Domy prefabrykowane Wrocław

 • nowoczesne i sprawdzone projekty domów
 • ekspresowa budowa maksymalnie w 3 miesiące
 • ściany z paneli SIP (są ocieplone już na etapie produkcji ścian)

Domki modułowe zarówno do przeznaczenia letniskowego, jak i całorocznego. Każdy projekt już na etapie produkcji posiada ocieplenie na poziomie U ścian 0,23 – przy dociepleniu schodzimy do 0,18. Wiele projektów posiada docieplenie już w cenie. Przypomnijmy, że parametr U ścian dla budownictwa całorocznego wynosi U 0,20.

?Domki są popularne nie tylko w Polsce ale również niektórych krajach Europy Zachodniej. Inwestorzy z Wrocławia i okolic mogą liczyć na szybki transport i ewentualny montaż.

dom 35m2 z antresolą
  35m2 + antresola
  dom ze spadzistym dachem
   30 m2 + antresola
   hotele modułowe
    hotel nawet 2500 m2

    Domy modułowe Wrocław

    Budownictwo modułowe to nowoczesna technologia pozwalająca na maksymalne ograniczenie czasu potrzebnego na wybudowanie domu. Dzięki zastosowaniu gotowych elementów realizowane działania są niezwykle precyzyjne a ściany i sufity proste z dokładnością do nawet 1 mm. Co więcej, domki modułowe całoroczne mogą być stawiane o każdej porze roku i na każdym terenie, nawet tym trudnym. Dlatego też budownictwo modułowe z roku na rok zyskuje na popularności i staje się technologią, która może niebawem wyprzeć metodę tradycyjną.

    Jest to świetny sposób na budowę domu dla wszystkich osób, którym zależy na szybkiej i bezproblemowej realizacji projektu. Nasza oferta to wykonywanie domów zarówno w stanie surowym zamkniętym, jak również pod klucz z wszelkimi instalacjami i dodatkami aranżacyjnymi.

    Oferujemy domki zróżnicowane pod względem powierzchni. Jesteśmy w stanie wybudować domy od 15 m2 do nawet 2500 m2, w przypadku hoteli.

    Korzystając z tej nowoczesnej technologii masz gwarancję jakości, szybkości i dobrej ceny.