Domy z prefabrykatów Toruń

 • całoroczne domy modułowe (nie kontenerowe)
 • szybka realizacja do max 3 miesięcy
 • wysoki komfort pomieszczeń 

Domy modułowe z poniższej oferty to przemyślane projekty, w których zastosowano nowoczesną technologię SIP (ściany są same w sobie ocieplone). Oferujemy całoroczne domki modułowe od 15m2 do nawet +2500 m2 w przypadku hoteli czy biurowców.   

Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, deweloperów oraz inwestorów budowlanych. Jeśli jesteś z Torunia lub okolic zapraszamy na spotkanie w celu prezentacji naszych domów. 

domek modułowy 35m2
  35m2 + antresola
  domy modułowe ze spadzistym dachem
   30 m2 + antresola
   dom modułowy całoroczny 50m2
    szeregowy 106m2
    hotel modułowy producent
     hotel nawet 2500 m2

     Już niebawem w naszej ofercie

     nowoczesny dom modułowy
      Projekt MD 6A
      w opracowaniu
      unikalny projekt domu
       Projekt MD 13
       w opracowaniu
       ciekawy dom modułowy
        Projekt MD 14
        w opracowaniu
        domek modułowy całoroczny
         Projekt MD 15
         w opracowaniu
         duży dom modułowy
          Projekt MD 16
          w opracowaniu
          biura modułowe
           Projekt MD 17
           w opracowaniu

           Komfortowe domy modułowe

           Każdy nasz dom modułowy, nawet te najmniejsze z kolekcji posiadają wysokie sufity na 250 cm, co w odróżnieniu od domów kontenerowych daje większe poczucie przestrzeni i wygody. 

           Aby przekonać się o czym piszemy, zachęcamy do obejrzenia naszych domów pokazowych. 

           Permanentnie poszerzana kolekcja

           Staramy się z roku na rok powiększać ilość projektów możliwych do zakupu, tak aby każdy klient znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli w prezentowanej kolekcji czegoś Ci brakuje, daj nam znać. 

           Nasze domy modułowe idealnie nadają się jako domy rekreacyjne oraz całoroczne mieszkalne dla całej rodziny. . 

           Każdy element domu skrupulatnie opisany

           Nawet najdrobniejsze elementy w naszych domach są bardzo szczegółowo oznakowane za pomocą kodu kreskowego. To zdecydowanie skraca czas montażu . 

           Takie podejście sprawia, że budownictwo mieszkaniowe jeszcze nigdy nie było tak proste. 

           Montaż prosty jak meble z IKEI

           Mogą Państwo zdecydować się na naszą ekipę montażową, jednak dajemy możliwość samodzielnego montażu bez utraty gwarancji. Te domy składa się jak klocki, a każdy element pasuje do swojego odpowiednika. Wystarczy kilku pomocników i taki dom postawisz w kilka-kilkanaście. 

           W zestawie, który kupujesz znajdą się nawet najdrobniejsze szczegóły takie jak taker czy zszywki. 

           Domy modułowe Toruń

           BORGE to lokalna marka należąca do firmy IKAO. W skład grupy wchodzi również marka WIATEX – czołowy producent wiat garażowych oferujący swoje produkty na terenie całej Polski oraz Europy. Chcemy zaproponować mieszkańcom Bydgoszczy, Torunia i okolic wygodne i nowoczesne domy modułowe, które można postawić na działce inwestora bez czasochłonnych procedur.  Domy z prefabrykatów w 90% powstają w fabryce, a zatem sam montaż jest tylko formalnością. Decydując się na domy modułowe ograniczają Państwo stres i zbędne koszty, które podczas tradycyjnej budowy są niestety na porządku dziennym. 

           To co wyróżnia domy modułowe i za co cenią je nasi klienci to szybka budowa oraz stała cena. Przy podpisywaniu umowy jest dokładnie taka sama jak w momencie montażu. W przypadku budownictwa tradycyjnego od czasu postawienia fundamentu i zawiązaniu betonu do stawiania ścian i dachu cena może niestety zmienić się wielokrotnie. W skrajnych przypadkach koszt może wzrosnąć nawet o 50% a budowa zostać przerwana. W przypadku domków modułowych BORGE ten problem nie występuje. Po podpisaniu umowy w ciągu 2-3 miesięcy dom jest stawiany u Państwa na działce. 

           Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców oraz firmy z Torunia i okolic do zapoznania się z naszą ofertę. Za zakup dowolnego domu z powyższej kolekcji otrzymacie Państwo zniżkę na wiatę garażową marki WIATEX. 

           Do Zobaczenia!