Domy z prefabrykatów Toruń

 • całoroczne domy modułowe (nie kontenerowe)
 • szybka realizacja do max 3 miesięcy
 • wysoki komfort pomieszczeń 

Domy modułowe z poniższej oferty to przemyślane projekty, w których zastosowano nowoczesną technologię gwarantującą dobre parametry cieplne. Oferujemy całoroczne domki modułowe od 15m2 do nawet +2500 m2 w przypadku hoteli czy biurowców.   

Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, deweloperów oraz inwestorów budowlanych. Jeśli jesteś z Torunia lub okolic zapraszamy na spotkanie w celu prezentacji naszych domów. 

dom 35m2 z antresolą
  35m2 + antresola
  dom ze spadzistym dachem
   30 m2 + antresola
   hotele modułowe
    hotel nawet 2500 m2

    Domy modułowe Toruń

    BORGE to lokalna marka należąca do firmy IKAO. W skład grupy wchodzi również marka WIATEX – czołowy producent wiat garażowych oferujący swoje produkty na terenie całej Polski oraz Europy. Chcemy zaproponować mieszkańcom Bydgoszczy, Torunia i okolic wygodne i nowoczesne domy modułowe, które można postawić na działce inwestora bez czasochłonnych procedur.  Domy z prefabrykatów w 90% powstają w fabryce, a zatem sam montaż jest tylko formalnością. Decydując się na domy modułowe ograniczają Państwo stres i zbędne koszty, które podczas tradycyjnej budowy są niestety na porządku dziennym. 

    To co wyróżnia domy modułowe i za co cenią je nasi klienci to szybka budowa oraz stała cena. Przy podpisywaniu umowy jest dokładnie taka sama jak w momencie montażu. W przypadku budownictwa tradycyjnego od czasu postawienia fundamentu i zawiązaniu betonu do stawiania ścian i dachu cena może niestety zmienić się wielokrotnie. W skrajnych przypadkach koszt może wzrosnąć nawet o 50% a budowa zostać przerwana. W przypadku domków modułowych BORGE ten problem nie występuje. Po podpisaniu umowy w ciągu 2-3 miesięcy dom jest stawiany u Państwa na działce. 

    Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców oraz firmy z Torunia i okolic do zapoznania się z naszą ofertę. Za zakup dowolnego domu z powyższej kolekcji otrzymacie Państwo zniżkę na wiatę garażową marki WIATEX. 

    Do Zobaczenia!