Domy prefabrykowane Szczecin

 • projekty domów modułowych
 • szybka realizacja do 60 dni
 • wysoki komfort pokoju hotelowego

Domy modułowe to gwarancja zadowolenia i szybkiej budowy. Dzięki nowoczesnej technologii modułowej możliwe jest postawienie domów o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych oraz dźwiękoszczelnych. Technologia przyszłości stała się teraźniejszością. W tej chwili dom ponad 100m2 można postawić w niecałe 3 miesiące nie mając jeszcze zaczętych fundamentów!

Zapraszamy do przejrzenia poniższych projektów domów modułowych i kontaktu z producentem. Nasz portal powstał po to, aby dzielić się wiedzą na temat domów modułowych stawianych w Polsce i całej Europie. 

dom 35m2 z antresolą
  35m2 + antresola
  dom ze spadzistym dachem
   30 m2 + antresola
   hotele modułowe
    hotel nawet 2500 m2

    Domy modułowe Szczecin

    Postaw na dom modułowy, który nie sprawi Ci kłopotów podczas „budowy”. Tak na prawdę żadnej budowy nie będzie, bo cały dom powstanie w fabryce, a jego montaż na miejscu inwestycji zajmie maksymalnie kilka dni. Najwięcej czasu zajmie Tobie to co najbardziej lubisz, a więc wykończenie wnętrza.

    Dom modułowy to typ budynku, który składa się z oddzielnych sekcji, zwanych modułami, które są produkowane fabrycznie, a następnie transportowane na miejsce budowy i tam łączone w jedną całość. Oto niektóre z zalet domów modułowych:

    • Szybsza budowa: domy modułowe są zazwyczaj szybciej budowane niż domy tradycyjne, ponieważ moduły są produkowane fabrycznie w kontrolowanych warunkach, co pozwala na jednoczesne prowadzenie prac na budowie.
    • Precyzja produkcji: każdy moduł jest produkowany fabrycznie, co gwarantuje jednolitą jakość wykonania i większą precyzję niż przy budowie tradycyjnej. Ponadto, fabryczna produkcja pozwala na lepszą kontrolę kosztów.
    • Personalizacja: choć moduły są produkowane fabrycznie, istnieje wiele różnych opcji personalizacji wewnętrznego układu oraz wykończenia domu, co pozwala na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb.
    • Łatwiejsza budowa na trudno dostępnych terenach: domy modułowe mogą być łatwiej budowane na terenach o trudnym dostępie, ponieważ moduły są produkowane w fabryce i transportowane na miejsce budowy.
    • Wyższa wydajność energetyczna: domy modułowe mogą być produkowane z zaawansowanymi systemami izolacyjnymi, co pozwala na wyższą wydajność energetyczną i niższe rachunki za energię.
    • Koszty: domy modułowe są zazwyczaj tańsze niż tradycyjnie budowane domy, ponieważ produkcja modułów w fabryce pozwala na lepszą kontrolę kosztów.
    • Łatwiejsza modyfikacja: domy modułowe są łatwiejsze do modyfikacji i rozbudowy w porównaniu z tradycyjnymi domami.